Nouzový stav – dočasný!

Vážení klienti, vzhledem k současnému vývoji a nařízením vlády, bych rád informoval, že veterinární péče není mezi zakázanými činnostmi a službami. Prozatím a doufám, že ani nebude. Čím by se dalo přispět, je reorganizace práce. Poprosil bych návštěvníky mé ordinace o objednávání svých návštěv, nejlépe telefonicky, na určitou hodinu. S cílem omezit vytvoření front v […]

Posted in Důležité, Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nouzový stav – dočasný!

KDE PŘESNĚ je naše veterina:

Veterinární ordinace se nachází přímo naproti hlavní budově Filmových ateliérů, Praha 5 – Barrandov,  ulicí Slavínského – podél prodejny Lidl – jet stále rovně, projet menším lesem, až dojedete ke kruhovému objezdu – na Kříženeckého náměstí a zde po levé straně v jednosměrce – ulice Lumiérů – se nachází již naše ordinace ve žluté budově, označená světelnou cedulí.

Od 28.8.2017 Hl. město Praha zřizuje v oblasti Starého Barrandova modré a smíšené zóny parkování. S tím, že na konci ul. Lumierů v blízkosti Veterinární ordinace PETHELP , na začátku ul. Filmařská a na parkovišti před Filmovými ateliéry bude parkování umožněno pro návštěvníky po zaplacení 20,-/hod. po dobu max. 8hod. (bílá přerušovaná čára) v parkovacím automatu před zastávkou autobusu. Tam, kde je modrá nepřerušovaná čára (začátek ul. Lumierů, zbytek Filmařské a ost.), je parkování umožněno po dobu max. 2hodin.

Díky těmto regulacím si slibuji bezproblémové parkování pro návštěvníky Pethelp Ordinace, které dojíždějí autem a které dosud museli volit nouzová řešení.

Přímo u vchodu do ordinace je i autobusová zastávka  „Filmové ateliéry“ – číslo autobusů 105 230