Dovolená

Drazí klienti a milá zvířátka, po vyčerpávajícím jaru, kdy o pacienty nouze nebyla, jsem si dovolil naplánovat dovolenou mezi 15. a 25. červencem. Po obnově duševních, ale hlavně zapojení fyzických sil, se na Vás budu těšit (pokud mě budete potřebovat samozřejmě). S úctou, MVDr. Grigor Hezina

Posted in Důležité, Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dovolená

KDE PŘESNĚ je naše veterina:

Veterinární ordinace se nachází přímo naproti hlavní budově Filmových ateliérů, Praha 5 – Barrandov,  ulicí Slavínského – podél prodejny Lidl – jet stále rovně, projet menším lesem, až dojedete ke kruhovému objezdu – na Kříženeckého náměstí a zde po levé straně v jednosměrce – ulice Lumiérů – se nachází již naše ordinace ve žluté budově, označená světelnou cedulí.

Od 28.8.2017 Hl. město Praha zřizuje v oblasti Starého Barrandova modré a smíšené zóny parkování. S tím, že na konci ul. Lumierů v blízkosti Veterinární ordinace PETHELP , na začátku ul. Filmařská a na parkovišti před Filmovými ateliéry bude parkování umožněno pro návštěvníky po zaplacení 20,-/hod. po dobu max. 8hod. (bílá přerušovaná čára) v parkovacím automatu před zastávkou autobusu. Tam, kde je modrá nepřerušovaná čára (začátek ul. Lumierů, zbytek Filmařské a ost.), je parkování umožněno po dobu max. 2hodin.

Díky těmto regulacím si slibuji bezproblémové parkování pro návštěvníky Pethelp Ordinace, které dojíždějí autem a které dosud museli volit nouzová řešení.

Přímo u vchodu do ordinace je i autobusová zastávka  „Filmové ateliéry“ – číslo autobusů 105 230